BMW 5 Serie
530e M-Sport | H&K | Leder | Carplay | Camera
Direct kopen, basisprijs: € 29.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 29.995,-
LEASEPRIJS: € 494,37 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.999,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 5 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | 530e M-Sport | H&K | Leder | Carplay | Camera |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 25 juni 2023 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 163.638 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 494,37 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 29.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.810 kg |
| Wielbasis: | 297 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 17 inch lichtmetalen wielen V-spaak
- Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegel bestuurderszijde
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chrome Line Exterieur
- LED koplampen en LED achterlichten
- Regen- en lichtsensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Infotainment
- BMW Live Cockpit Professional
- Connected Package Professional
- Harman Kardon Surround Sound System
- boordcomputer
- DAB+ tuner
- Live Cockpit Plus
- WiFi hotspot
- Interieur & Comfort
- Automatische 2-zone airconditioning
- Elektrisch verwarmde voorstoelen
- Leder Dakota
- Akoestische voetgangersbescherming
- armsteun voor
- BMW sportstoelen, Elektrische verstelling van zithoogte, kanteling van de stoel, rugleuning en ook het stuurwiel.
- Comfort Access met BMW Digital Key
- Cruise Control
- Doorlaadopening, met neerklapbare achterbank (verdeling 40:20:40)
- Doorlaadopening, met neerklapbare achterbank en middenarmsteun (verdeling 40:20:40)
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare lendensteun
- Interieurvoorverwarming
- Multifunctioneel sportstuurwiel met leder bekleed
- Servotronic
- Veiligheid
- Active guard
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- High Beam Assistant
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- Park Distance Control (PDC) achter
- Park Distance Control (PDC) voor
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- oplaadmogelijkheid
- RDW-leges
- start/stop systeem